Obchodní podmínky

V současné době je prodej zboží přes eshop pozastaven.

 

Obchodní podmínky

provozovatel internetového obchodu www.Andela22.cz

Anděla Křiváková
Zelenohorská 498/33
181 00 Praha 8
IČ 42568269
nejsem plátcem DPH

pouze internetový obchod, kamennou prodejnu nemáme

Všeobecné informace

Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

Objednání zboží

Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím.

Všechny objednávky objednané tímto obchodem jsou závazné a lze je zrušit do 2 hodin od objednání. Storno s vaším jménem, číslem objednávky lze oznámit e-mailem.

Doprava a platba

Zboží je doručováno Českou poštou a.s. Osobní odběr bohužel není možný.

- doporučená zásilka při platbě předem na účet  (1-2 lehčí kusy v zásilce) - 60 Kč

- balík do ruky při platbě předem na účet - 110 Kč

V případě doručení  balíkem do ruky Česká pošta informuje emailem a SMS o doručení

Zboží odesíláme nejpozději do pracovních 2 dnů od přijetí platby.

Platbu požadujeme do 5 dnů připsanou na účtu  670100-2206131128/6210 (nezapomínejte prosím zadat číslo celé-včetně předčíslí 670100)

Faktura bude v zásilce přiložena

Vyhrazujeme si právo na úpravu výše poštovného, v případě že poštovné bude zvoleno špatně. O změně výše poštovného a o případném doplatku budete neprodleně informováni.

Odstoupení od smlouvy

V souladu s § 1829 odst. 1 nového občanského zákoníku má kupující možnost odstoupit od smlouvy uzavřené prostředky komunikace na dálku bez udání důvodu do čtrnácti dnů od převzetí zboží.
Kupující je povinen o odstoupení od smlouvy informovat provozovatele e-mailovou zprávou nebo písemně a uvést číslo objednávky a bankovní spojení, na které si přeje poukázat platbu za vrácené zboží. Kupující se zavazuje v případě odstoupení od smlouvy předat podnikateli bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, zboží, které od něho obdržel.
Zboží vrací kupující nenošené a nepoškozené, řádně zabalené, odeslané zpět doporučenou zásilkou, aby vám v případě ztráty zásilky ČP vznikl nárok na vyplacení náhrady Českou poštou až do výše pojištění. Pokud je zboží zničené, nebo jen částečně, může prodávající na spotřebiteli uplatnit právo na náhradu škody a odečíst od vrácené kupní ceny. Zboží vrácené na dobírku nebude podnikatelem převzato.
Náklady na vrácení zboží ve lhůtě 14 dní od převzetí hradí kupující. Jestliže kupující (spotřebitel) zvolil jiný, než nejlevnější způsob dodání zboží, který podnikatel nabízí, vrátí podnikatel spotřebiteli náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží na eshopu. Provozovatel se zavazuje v případě oprávněného požadavku odeslat platbu za vrácené zboží do 14-ti dnů od jeho obdržení na účet daný zákazníkem. Zboží objednané a vyráběné na zakázku nelze vrátit.

Reklamace

Případné reklamace vyřídíme individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Případné přehlédnuté vady  kupující neprodleně ohlásí naší firmě.
U prodávaného použitého zboží prodávající neodpovídá za vady odpovídající míře dosavadního používání, nebo opotřebení.
Pro rychlé řešení reklamace doporučujeme poškozené zboží vyfotit a fotografie nám zaslat. Za vady vzniklé přepravcem neručíme.
Reklamaci, včetně odstranění vady, prodávající vyřídí bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů od jejího uplatnění, pokud se s kupujícím písemně nedohodnou na delší lhůtě.

Mimosoudní řešení sporů

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz. Platformu pro řešení sporů on-line nacházející se na internetové adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr je možné využít při řešení sporů mezi prodávajícím a kupujícím z kupní smlouvy.

Ochrana osobních údajů

Při zpracování informací o zákaznících se řídíme platnými zákony České republiky, zejména zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. Veškeré informace o zákaznících slouží výhradně pro interní potřebu firmy, kromě nezbytného kontaktu a údajů o adrese, které jsou v případě dopravy zboží předávány přepravním společnostem.

Přejeme Vám příjemný nákup second-handu v našem internetovém obchodě www.andela22.cz

Aktualizováno 28.12.2017

 

Copyright © www.andela22.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.andela22.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace